Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaYaşamBitcoin Neden Yükseliyor?

Bitcoin Neden Yükseliyor?

Dün Bitcoin’de büyük bir artış meydana geldi ve bu artış halen devam ediyor. Peki Bitcoin neden 55 bin dolar seviyesine geldi? Bitcoin neden yükseldi, yükseliyor? İşte haberimizin detayları…

Bitcoin Neden Yükseliyor?

Kripto paralar artık hayatımızın her alanında var. Çocuk, genç, yaşlı demeden neredeyse herkesin dilinde ve herkesin bu konuda fikri oluşmuş durumda. Hatta El Salvador ismindeki devletin şuan ki parası şuan en değerli kripto olan Bitcoin üzerinden dönüyor. Durum böyle olunca kripto paralar ilgilide oldukça yoğun.

Bitcoin Neden Yükseliyor?

Neredeyse herkesin takip ettiği kripto para piyasası popülerliğini korurken dün Bitcoindeki anlık 3 bin dolarlık artış merak uyandırdı. Bitcoin’in 55 bin doların üstüne çıkmasındaki sebebi ise dünyaca ünlü iş adamlarından biri olan George Soros. Soros şirketi aldığını Bitcoin ile sert bir yükselişe sebep oldu ve Bitcoin birden kendini 55 bin doların üstünde buldu.

Kripto piyasasın canlanmasıyla birlikte bu konu yine gündeme oturdu. Son bir kaç gündür iyi giden Kripto Piyasası’na ilgi tekrardan yoğunlaştı. Bitcoin’inde yükselmesiyle birlikte Kripto Piyasa’sı eski popüler günlerine döndü diyebiliriz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022