Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaYaşamBu Gece Benzine ve Motorine Zam Geliyor

Bu Gece Benzine ve Motorine Zam Geliyor

Bu gece benzine ve motorine zam geliyor. Dolar – TL kurunun artmasıyla birlikte maalesef benzin ve motorinde zamlanıyor. Bu gece benzine ve motorine kadar zaman gelecek? İşte haberimizin detayları..

Bu Gece Benzine ve Motorine Zam Geliyor

Dolar gün geçtikçe maalesef artıyor. Doların artmasıyla birlikte maalesef Dolar – TL kuru ile alınan benzin, motorin ve doğal gaz fiyatları da bundan etkileniyor. Dolar tarihini en yüksek seviyelerine ulaştı. Dolar sabah saatlerinde 9, 21 liralık bir seviyeye ulaştı ve rekor kırdı.

Durum böyle olunca benzin ve motorine zam kaçınılmaz oldu. Yapılan açıklamalara göre bu gece sonunda benzine 40 kuruş, motorine ise 41 kuruşluk bir zam gelecek. Geçtiğimiz günlerde benzine ve motorine yine zam gelmişti. Artan dolar kuru yüzünden bugün bir zam daha olacak. Benzin ve motorinde şuana kadar ülkemizde kullanacağımız en pahalı benzin ve motorin olacak.

Zamlar Gece Yarısından İtibaren Geçerli Olacak

Benzine 40 kuruş, motorine ise 41 kuruş yapılacak olan zamanlar bu gece itibari ile geçerli olacak. Ülkemizde bu fiyatlar gece saat 00.00’dan itibaren geçerli olmaya başlayacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?