Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaYaşamÇiftlik Bank Mağdurlarına Müjde!

Çiftlik Bank Mağdurlarına Müjde!

Tosuncuk lakaplı Çiftlik Bank kurucu Mehmet Aydın’ın emniyetteki sorgusu devam ederken, Çiftlik Bank ile dolandırılan mağdurlarla ilgili Mehmet Aydın onları sevindirecek ifadelerde bulundu. Çiftlik Bank’a parasını kaptıran binlerce insan paralarını geri alabilecek mi? İşte haberimizin detayları…

Çiftlik Bank Mağdurlarına Müjde!

Ülkemizdeki gelmiş geçmiş en büyük vurgunlardan birini yapan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın geçtiğimiz günlerde şok bir video ile gündeme gelmişti ve videoda kendisinin de mağdur olduğunu Türk Adaletine teslim olacağını söylemişti. Bu videonun ardından yaklaşık 2 saat içinde Brezilya’da bulunan Türk Konsolosluğuna giderek Mehmet Aydın teslim olmuştu.

Teslim olduktan sonra iste, 3 gün içinde Türkiye’ye iadesi yapıldı. İade yapıldıktan sonra ise yargılama süreci başladı. Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın, sorguda verdiği ifadede, Çiftlik Bankın kuruluş amacının kesinlikle insanların dolandırmak olmadığını, bunun tamamen bir oyundan ibaret olduğunu söyledi. Aynı zamanda banka içinde bulunan kişilerin haksız kazançlar elde ettiğini bu yüzden kendisinin de mağdur olduğunu belirtti.

200 Milyon TL Servetinin 64 Milyonluk Kısmı İle Mağduriyet Giderilsin

Aynı zaman Mehmet Aydın emniyette verdiği ifadede, Türkiye’de 200 milyon TL servetinin olduğunu, dolandırılan ve mağdur edilen insanların 64 milyon TL civarında zararı olduklarını söyledi. 64 Milyon TL’ lik ödeminin yapılmasını ve mağdur insanların mağduriyetlerini giderilmesini söyledi. Emniyette sorgular devam ederken neler olacağını iler ki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022