Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaYaşamİnsanlar Neleri Geç Öğrenir?

İnsanlar Neleri Geç Öğrenir?

İnsanlar Neleri Geç Öğrenir? Biz insanlar yaşarken çoğu şey geç öğrenebiliyoruz? Peki sizce bizler neleri öğrenmek için geç kalıyoruz? İşte yazımızın detayları…

İnsanlar Neleri Geç Öğrenir?

İnsanlar Neleri Geç Öğrenir? Ruh sağlığınız kariyerinizden, paranızdan, diğer insanların fikirlerinden, katılacağınızı söylediğiniz görüşmelerden, eşinizin ruh halinden ve ailenizin isteklerinden daha önemlidir. Kendinize dikkat etmek, birine hayal kırıklığına uğratmak anlamına geliyorsa birini hayal kırıklığını uğratın.

Kendinizi belirli bir kişiye, yere şirkete, organizasyona veya projeye bağlamayın. Kendinizi bir misyona, geleceğe ve bir dizi değere bağlayın. Bu, kalbinizi dinlemenin ve yanlış şeylere bağlamaktan kaçınmanın en iyi yoludur.

Olumsuz fikirlerin %99’u düşüncede kalır. Bunların ancak %1’i gerçekleşir veya gerçek bir nedene bağladır. Sorun düşünme şekliniz. Sorunlarınızın çoğunu sadece düşüncelerinizi düzelterek çözebilirsiniz.

İnsanlar Neleri Geç Öğrenir? Aşk bir tür yakınlaşmadır ve kırılma olmadan yakınlığa sahip olamazsınız. Geçmişinizden dolayı kendinizi korumaya alırsanız, asla yakınlaşamazsınız. Kendini koruma hissi ilk etapta güven verir ancak uzun vadede zarar verir.

Bir şeyi kaçırmak, onu geri istediğin veya ona ihtiyacın olduğu anlamına gelmez.

Hiç kimse Instagram’ın onları gösterdiği kadar başarılı değil ve hiç kimse filtrelerin gösterdiği kadar güzel değil. Tek sağlıklı, gerçek ve değerli karşılaştırma dünkü sizle bugünkü sizdir. Buna odaklandığınızda gerçek ilerlemeyi göreceksiniz.

Kendinizi kaybediyormuş gibi hissettiğinizde kendinize daha çok zaman ayırın. Sizi yargılayan, anlamayan insanlardan uzaklaşın.

İnsanlar Neleri Geç Öğrenir? Eylemleri ile uyumlu değilse birinin sözlerine güvenmeyin. Sözleri size ne düşünmenizi istediklerini söyleyecektir. Eylemleri ise size gerçekte ne düşündüklerini söyleyecektir.

Bir sorunu besleyip büyütmek istiyorsanız onu düşünmeye devam edin. Bir problemi aç bırakmak istiyorsanız harekete geçin. Eylemsiz düşünce sorunları ve endişeyi besler.

Kaynak = Instagram @pozitifalinti

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022