Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEğitimİnternet Üzerinden Sunum Hazırlayabileceğiniz Website

İnternet Üzerinden Sunum Hazırlayabileceğiniz Website

Bugün sizler için internet üzerinden sunum hazırlayabileceğiniz web site olarak  ‘Genially‘ adlı uygulamalı web sitesini araştırdık. Bu sitede öğrencilik ve iş hayatınızda size kolaylık sağlayacak içeriklere değineceğiniz. 

Genially Nedir?

Hepimiz öğrenciyken verilen sunum ödevlerinde zorlanmışızdır. Bunun sebebi sunum yapılacak konuya uygun tasarımı yapabilmek ve bu tasarımı görsellerle karşıdaki kişiye kolay anlatmaya çalışmaktır. Bildiğiniz gibi siz öğrencilerin, bu tarz ödevleri yapmanızdaki en büyük sıkıntılardan biri, size bu imkanı sağlayacak olan uygulamalı web sitelerin kısıt olması veya bilinmemesi. Bu tarz uygulamalı web siteleri kullanarak hem zamandan kazanmış olacaksınız, hem de aklınıza gelmeyecek tasarımları ve önerileri görerek bakış açınızı değiştirebileceksiniz.

Yukarıda bahsettiklerimden sonra sizlerin de aklına tek bir soru geliyor. ‘Bizim burada faydalanabileceğimiz uygulamalı web sitenin adı nedir diye.’

Bugün burada size bahsedeceğim uygulamalı web sitesinin adı ‘Genially.’

‘Genially’ bu web site sayesinde ders içerikleri ile ilgili sunum, materyal ve içerik hazırlayabilirsiniz. Biraz daha bu konuları açmak gerekirsek ;

Bu uygulamalı web sitesi ile birlikte; sunumlar, infografikler, kendi oyununuzu yapma, videolu sunumlar, anketler, rehberlik konularında yazılar gibi birçok konuda içerik hazırlayabilirsiniz. Ve bunları ücretsiz kayıt olunarak yapabiliyorsunuz.

Bugün kullanım kolaylığı açısından tanıtımını yaptığımız uygulamalı web sitesi ‘Genially’ i umarım sizlere de faydası olacaktır.

Tanıtımını yapmamızı istediğiniz site ve uygulama olursa yorum kısmında bunu belirtebilirsiniz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022