Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaYaşamJames Dean'in Lanetli Arabası

James Dean’in Lanetli Arabası

Şimdi sizlere daha önce duymadığınız çok farklı bir araba hikayesinden bahsedeceğiz. James Dean’in lanetli arabası. Bu arabaya neden lanetli deniyor, diğer arabalardan ayıran özelliği ne gelin sizlere bunu anlatalım. İşte yazımızın detayları…

James Dean’in Lanetli Arabası

James Dean’in Lanetli Arabası. James Dean geçmişte yaşayan efsanevi bir aktördür. 1955 yılında daha 24 yaşındayken bir kaza geçirip öldü. Kaza geçirdiği araç kendisinin istediği gibi özel olarak yapılan Porsche marka bir araçtı. Bu aracı lanetli yapan hikayeye gelin birlikte bakalım.

James Dean Porsche marka arabasını özel olarak yaptırdı. Arabayı teslim alırken, arabayı veren kişi kendisine ‘Bu araba çok sinsi gözüküyor bunu kullanırken dikkatli ol.’ demişti. 

James Dean’in Lanetli Arabası. James Dean arabasını teslim aldıktan 1 ay sonra o arabayla kaza yapıp hayatını kaybetti. Asıl olaylar ise bundan sonra başladı.

Bu Arabaya Neden Lanetli Deniyor?

James Dean’in Lanetli Arabası. Kazan sonrası arabanın kazalı halini almaya gelen çekici, arabayı taşırken kaza yaptı ve şoför yaralandı. Araba bir şekilde bir tamirhaneye çekildi. Sonrasında o arabaya tamir etmeye çalışan tamirci ustasının ayaklarına, arabanın motoru düşerek 2 ayağının da kırılmasına sebep oldu.

Sonrasında bir kişi, bu arabanın motoruyla özel olarak ilgilendi ve arabanın motorunu satın aldı. Arabanın motorunu satın alan kişi kısa süre sonra motoru taktığı araba ile kaza yaptı ve hayatını kaybetti.

James Dean’in Lanetli Arabası. Sonrasında bu araçta bir tamirhaneye götürüldü. Fakat götürüldüğü tamirhanede yangın çıktı. Olayların burada bitti sanıyorsunuz fakat bitmedi. Sonrasında bu araç sergilenmek üzere konteyner konuldu ve taşınıldığı esnada kayboldu.

Araç bulunduktan sonra ise araç parçalar ayırıldı. Günümüzde aracın parçaları nerede olduğu tam olarak bilinmese de James Dean’ın arabasının Lanetli Arabası halen gizemini koruyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar