Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaEğitimMilli Eğitim Bakanından Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Milli Eğitim Bakanından Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı (MEB) Mahmut Özer yüz yüze eğitim ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. 2. dönemde yüz yüze eğitim devam edecek mi? İşte milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren yüz yüze eğitim açıklaması…

Milli Eğitim Bakanından Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Milli Eğitim Bakanından Yüz Yüze Eğitim Açıklaması. 2. dönem yüz yüze devam ederken Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer artan vaka sayıları sonrası yüz yüze eğitimi değerlendiren açıklamalar yaptı. Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren açıklamalarda yüz yüze eğitimin gidişatını etkileyecek önemli bilgiler verdi.

15 Günlük Tatil Uzayabilir mi?

 

2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının 2. döneminin yüz yüze başlamasıyla birlikte vaka sayıları da tırmanışa geçti. Vaka sayılarının artması tabi ki özellikle eğitim için tekrar kapanmalar gelecek mi, uzaktan eğitime geçilecek mi sorularını gündeme taşımıştı.

15 Günlük Tatilde Nasıl Ders Çalışabilirim?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün yaptığı açıklamalarda 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının 2. döneminin aynı 1. dönemde olduğu gibi tam zamanlı ve bütün sınıflar için yüz yüze olarak yapılacağını ve bu şekilde eğitim ve öğretim yılını bitireceklerini söyledi. Böylelikle bu dönemin uzaktan eğitimin tekrardan gelebileceği konusu tamamen kapanmış oldu.

Ara Tatil Ne Zaman Başlayacak? Kaç Gün Kaldı?

Milli Eğitim Bakanından Yüz Yüze Eğitim Açıklaması. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı için akademik takvimini yayınlanmıştı. Oradaki tarihlere bakacak olursak 2. dönem ara tatili Nisan ayında başlıyor. 11 Nisan günü başlayacak olan ara tatili geçen dönemde olduğu gibi 5 gün sürecek. Sonrasın eğitim ve öğretim kaldığı yerden yüz yüze devam edecek.

Karneler Ne Zaman Verilecek?

Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) yayınladığı akademik takvime göre 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılın 17 Haziran 2022’de sona eriyor. Bu demek oluyor ki ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri 17 Haziran 2022’de karneleri alacaklar ve 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı sona ermiş olacak.

Milli Eğitim Bakanından Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022