Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaYaşamMotorine Bir Zam Daha Geliyor

Motorine Bir Zam Daha Geliyor

Motorine biz zam daha geliyor. 15 Ekim’i 16 Ekim’e bağlayan gecede benzine 40 kuruş, motorine ise 41 kuruş zam gelmişti. Bugün PUİS tarafından bir açıklama geldi ve Pazartesi bir zam daha olacağı bildirildi. Motorine ne kadar zam yapıldı? İşte haberimizin detayları…

Motorine Bir Zam Daha Geliyor

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PUİS) bugün motorin için bir zam haberi paylaştı. Daha dün gece benzine 40, motorine ise 41 kuruşluk zam gelmişti. Zamların yapıldığının sabahı yani bugün, bir zam haberi daha gündeme bomba gibi düştü. Artan Dolar – Türk Lirası kuru ve ÖTV sıfırlanmasının ardından zamlar ardı ardına geldi.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PUİS) bugün yayınladığı bilgilerde Pazartesi günü motorine 23 kuruluk bir zaman daha geleceğini söyledi. Zam sebebinin ÖTV’nin sıfırlanmasından kaynaklandığı söyleyen yetkililer pazartesi günü motorine bir 23 kuruşluk daha zam yapılacağını belirtti.

3 Günde Motorin 64 Kuruş Zamlanmış Olacak

Pazartesi günü yapılacak olan 23 kuruşluk zammın ardından motorin toplamda 64 kuruşluk zam yemiş olacak. Dün yapılan zam haberinden sonra petrol istasyonlarında kuyruklar oluşmuştu. Bu zammın öncesi tekrar kuyrukların oluşacağı ve insanların motorin ucuzken arabalarına mazot alacakları düşünülüyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022