Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaYaşamParasıyla Değil mi Kardeşim?

Parasıyla Değil mi Kardeşim?

Amerika da bir kişi, bir tanışma sitesine 9 bin dolardan fazla para yatırdı. Fakat yine de bir kızla tanışamayınca şirkete dava açtı. Parasıyla değil mi kardeşim? İşte haberimizin detayları…

Parasıyla Değil mi Kardeşim?

Dünya’da artık yüz yüze tanışmaktan çok, tanışma uygulamalarından insanlar kendilerine eş arıyorlar. (Nerde o eski günler) Teknoloji çağında yaşadığımız bugünlerde artık insanlar yüz yüze değil de, oturdukları yerden bir uygulama ile tanışmayı daha çok cazip görüyorlar. Durum böyle olunca farklı olaylarda duyabiliyoruz tabi ki.

Parasıyla Değil mi Kardeşim?

Bugün Amerikalı bir vatandaş bir tanışma uygulamasından biriyle tanışmak için, o uygulamaya 9 bin dolardan fazla yatırmış. Sonrasından yine de kendi istediği kriterlerde birine bulamayınca ve tanışamayınca o uygulama sahibi şirkete dava açmış. Amerikalı genç, uygulamada bulunan kadınların hepsini fake hesap olduğunu savunmuş. Kandırıldığını söyleyen genç sonrasında şirketle temas kurmaya çalışmış fakat bir karşılık alamadığını söylemiş.

Günümüz çağlarında böyle şeyler olmasının normal olduğunu düşünüyorum. Uygulama ile bir kişiyle tanışmak normal bir şeyde, bir uygulamaya bu kadar para koyulmasının mantıklı hiçbir tarafı olmadığı da bir gerçek. Neyse, her şey parayla olmaz nede olsa. Öyle değil mi?

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022