Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEğitimSon Dakika Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Son Dakika Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Son dakika yüz yüze eğitim açıklaması. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yüz yüze eğitim için son dakika açıklaması yaptı. Yüz yüze eğitim sona mı eriyor? Okullar kapanıyor mu? Uzaktan eğitim tekrar başlıyor mu? İşte haberimizin detayları…

Son Dakika Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Vaka sayıları artış gösterirken milyonlarca öğrenci yüz yüze eğitim devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yüz yüze eğitim sonrası 4 haftayı geride bıraktık ve şuan için ülke genelinde kapalı okul bulunmuyor.

Bazı sınıflar yüz yüze eğitime ara vermiş olsalar da genel olarak ülkemizde yüz yüze eğitim devam ediyor. Ülkemizin Covid-19 tablosuna baktığımız zaman maalesef aşılama çalışmaları devam etmesine rağmen vaka sayıları oldukça yüksek sayılarda. Durum böyle olunca hem ilkokul, ortaokul ve lise sınıfları hem de uzun zamandan sonra yüz yüze eğitime başlayan üniversiteler için kapanma durumu olur mu merak ediliyor.

‘Kapanma Yok Yüz Yüze Eğitime Devam’

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yaptığı basın açıklamasında okulların kapanmasının şuan söz konusu olmadığını ve yüz yüze eğitim devam edeceğini vurguladı.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022