Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaEğitimOkullar Tekrar Kapanacak mı Son Dakika

Okullar Tekrar Kapanacak mı Son Dakika

Okullar tekrar kapanacak mı son dakika. Okulların kapanma ihtimali var mı? Yüz yüze eğitim sona mı eriyor? Uzaktan eğitim ne zaman başlayacak? Yüz yüze eğitim açıklamaları peş peşe geliyor. Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yüz yüze eğitim ile önemli açıklamalarda bulunmuştu. Bugün ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yüz yüze eğitim açıklaması yaptı. İşte haberimizin detayları…

Okullar Tekrar Kapanacak mı Son Dakika

Vaka sayıları artış gösterirken milyonlarca öğrenci yüz yüze eğitim devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yüz yüze eğitim sonrası 4 haftayı geride bıraktık ve şuan için ülke genelinde kapalı okul bulunmuyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yaptığı basın açıklamasında okulların kapanmasının şuan söz konusu olmadığını ve yüz yüze eğitim devam edeceğini vurguladı.

Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Mamut Özer’de katıldığı İstanbul Sanayiler Odası (İSO) Meclisinin aylık toplantısında yüzü yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulunmuştu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün İstanbul Sanayiler Odası (İSO) Meclisinin aylık toplantısında yüz yüze eğitim için aldıkları önlemlerin ve kuralların uygulandığın ve sorunsuz bir şekilde işlediğini söylemişti. Durum böyle olunca yüz yüze eğitim şuan için kesintisiz bir şekilde devam edeceğinin altını çizmişti.

Okulların Kapanması Söz Konusu Değil

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün yaptığı açıklamalara göre Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalara baktığımız zaman şuan için okulların kapanmasının söz konusu bile olmadığını rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022