Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaYaşamSpider-Man No Way Home Yarın Sinemalarda!

Spider-Man No Way Home Yarın Sinemalarda!

Bir çok ülkede dün gösterime giren Spider-Man serisinin en çok beklenen filmi Spider-Man No Way Home filmi yarın ülkemizde vizyona giriyor. İşte filmle ilgili detaylar…

Spider-Man No Way Home Yarın Sinemalarda!

Aylardır heyecanla beklediğimiz Marvel’in Spider-Man No Way Home yarın ülkemizde vizyona giriyor. Filmde en çok heyecan yaratan olay ise yıllar önce diğer Spider-Man (Örümcek Adam) filmlerinde gördüğümüz kötü karakterlerin bu filmde olacağı.

Durum böyle olunca tabi ki bütün hayranlar eski kötü adamların yanı sıra eski örümcek adamları da görmek istiyor. Her ne kadar fragmanda bütün kötü adamlar gösteriliyor olsa da eski örümcek adamlar olan ve Tobey Magurie [(Örümcek Adam ve Yeşil Cin ( Spider- Man and the Green Goblin), Spider-Man 2 ve Spider-Man 3)], Andrew Garfield [(Spider-Man, Spider-Man 2)] gösterilmedi.

Yarın vizyona girecek olan film ile birlikte bu eski örümcek adamlarında bu filmde olduğuna dair söylentilerin gerçek olup olmadığını birlikte göreceğiz.

Spider-Man: No Way Home’de Hangi Kötü Adamlar Olacak?

Spider-Man: No Way Home filmi 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek. Özellikle ilk fragmanın yayınlanmasının ardından film oldukça ilgi gördü. Film üzerinde bir çok söylenti var. Filmde eski örümcek adamlar olan ve Tobey Magurie [(Örümcek Adam ve Yeşil Cin ( Spider- Man and the Green Goblin), Spider-Man 2 ve Spider-Man 3)], Andrew Garfield [(Spider-Man, Spider-Man 2)] gözükeceği söyleniyor.

Bunun dışında, fragmanda bu 5 filmde rol alan kötü adamların Spider-Man: No Way Home filminde gözükeceği söyleniyordu. Bugün Sony Pictures, Spider-Man: No Way Home ilk posterini Twitter hesabı üzerinden yayınladı. Yayınlanan poster çok dikkat çekti çünkü posterde bütün kötü adamlar neredeyse net bir şekilde gözüküyor.

Spider-Man No Way Home Yarın Sinemalarda!

Posterde gördüğümüz üzere en net olan Yeşil Cin ve Doktor Ahtapot. Diğer taraftan baktığımız zaman arkadaki toz bulutun Kum Adamın olduğunu ve arka tarafta olan şimşeklerinde Elektroya ait olduğunu söyleyebiliriz. Yayınlanan ilk fragmanda Yeşil Cin’in el bombasının ve Doktor Ahtapotu net bir şekilde görmüştük. Diğer kötü karakterler için söylentiler ise doğru çıktı. Paylaşılan postere baktığımız zaman kötü adamlar net bir şekilde gözüküyor. Burada sadece gözükmeyen Andrew Garfield’in canlandırdığı ilk Spider-Man filmindeki Kertenkele. Her ne kadar posterde ona yer verilmese de filmde olacağının söylentileri oldukça fazla.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022