Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaEğitimÜniversiteler Yaz Okulunu Nasıl Yapacak?

Üniversiteler Yaz Okulunu Nasıl Yapacak?

Üniversitelerin 2020 – 2021 eğitim ve öğretim dönemi geçtiğimiz haftalarda sona erdi. Baha döneminin bitmesiyle birlikte öğrenciler yaz okullarının nasıl yapılacağını merak etmeye başladı. Üniversitelerde yaz okulu yapılacak mı? Üniversitelerin yaz okulları yüz yüze mi yoksa uzaktan eğitim ile mi yapılacak? İşte haberimizin detayları…

Üniversiteler Yaz Okulunu Nasıl Yapacak?

2020 – 2021 Üniversitelerin bahar dönemi geçtiğimiz haftalarda sona ermişti. Üniversiteler yaz okulu yapacak mı yapmayacak mı soruları sorulurken, üniversiteler bu sene yaz okulu yapacağını duyurdu. Hatta bu sene İskenderun Teknik Üniversitesi gibi daha önce yaz okulu açmayan üniversiteler bile yaz okulu açtılar.

Üniversitelerin yaz okulu haberinden sonra öğrenciler yaz okulunun uzaktan mı yoksa yüz yüze eğitimle mi yapılacağını merak ediyordu. Bir çok üniversite bugün yaz okulunu nasıl yapılacağını açıkladı. Yapılan açıklamada yaz okulunun uzaktan eğitim ile yapılacağının altı çizildi. Uzaktan eğitim haberi öğrencilere SMS olarak yollandı.

Bazı Okulların Yaz Okulları Başladı!

Bahar dönenini diğer üniversitelere göre erken bitiren bazı üniversiteler yaz okuluna başladı. Bazı üniversiteler ise öğrencilerin harç parası yatırıp ders kayıtlarını yapmalarını bekliyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022