Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaYaşamWhatsApp Hangi Telefonlarda Kullanılmayacak?

WhatsApp Hangi Telefonlarda Kullanılmayacak?

WhatsApp bu geceden itibaren bazı telefonlarda artık uygulamanın çalışmayacağını duyurdu. WhatsApp kendi resmi sitesinden bu geceden itibaren (1 Kasım 2021 tarihinden sonra) bazı telefonlarda WhatsApp’ın çalışmayacağını duyurdu. İşte WhatsApp’ı çalıştırmayacak olan telefonlar…

WhatsApp Hangi Telefonlarda Kullanılmayacak?

Milyarlarca kullanıcıya sahip olan WhatsApp bu geceden itibaren bazı telefon modellerinde uygulamanın kullanılmayacağını dair bir yazı paylaştı. İçinde bir çok telefon modeli bulunan liste oldukça kabarık. WhatsApp tarafından gelen açıklamaya göre 1 Kasım 2021 tarihinden itibaren (bu gece) sonrasına istenilen Andorid ve iOS sürümlerine sahip olmayan telefonlar WhatsApp kullanamayacak.

Yapılan açıklama göre Android tarafında 4.1 güncellemesi altı telefonlarda ve iOS 10 ve altı kullanılan iPhone telefonlarında WhatsApp kullanılmayacak. Bu karar bir çok kullanıcı tarafından tepki görse de WhatsApp bu kararından geri döndüğüne dair bir açıklama yapmadı.

WhatsApp Kullanmak İsteyenler Daha Güncel Bir Telefona Geçmek Zorunda Bırakılıyor

Bu karardan sonra bir çok kullanıcı WhatsApp için telefon değiştirmek zorunda olduğunu biliyor. Bu karar ne kadar mantıklı veya ne kadar doğru bilemiyoruz. Fakat WhatsApp aldığı bu kararı bu gece uygulamaya başlayacak Android tarafında 4.1 güncellemesi altı telefonlarda ve iOS 10 ve altı kullanılan iPhone telefonlarında WhatsApp kullanamayacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022