Cuma, Eylül 22, 2023
Ana SayfaEğitimYardımcı Kaynak Desteğine Nasıl Ulaşabilirim?

Yardımcı Kaynak Desteğine Nasıl Ulaşabilirim?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) yayınladığı yardımcı kaynak desteğine nasıl ulaşabilirim? Yardım kaynak desteğine hangi adresten giriliyor? Yardımcı kaynak desteği hangi sınıflar için? İşte haberimizin detayları…

Yardımcı Kaynak Desteğine Nasıl Ulaşabilirim?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) geçtiğimiz günlerde öğrenciler için yardımcı kaynak desteği yayınladı. Bakanlığın yayınladığı yardımcı kaynaklar ilkokul 2. sınıftan 12. sınıfa kadar olan bütün sınıflar için geçerli. İlkokul 2. sınıftan 12. sınıfa kadar olan bütün sınıflar MEB’in verdiği sayfadan kendilerine uygun kaynaklarını indirip kullanabilirler.

Yardımcı kaynakların içinde, her sınıfa uygun soru bankaları  ve aynı zamanda Liseye Geçiş Sınavı’na (LGS) hazırlanan öğrenciler için LGS denemeleri, Yükseköğretim Kurumlar Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrenciler için Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT) denemeleri bulunuyor. Yardımcı kaynak desteğine nasıl, nerden ulaşabilirim?

“yardimcikaynaklar.meb.gov.tr” Adresinden Yardımcı Kaynak Desteğine Ulaşabilirsiniz

Milli Eğitim Bakanlığının ilkokul 2. sınıftan, 12. sınıfa kadar olan öğrenciler için yayınlandığı yardımcı kaynak desteğine “yardimcikaynaklar.meb.gov.tr” adresinden ulaşabilirsiniz. Her ay yayınlanacak olan yardımcı kaynaklar, düzenli olarak değişecek ve çeşitliliği arttırılacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?