Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana SayfaEğitimYKS Ek Tercih Sonuçları Açıklandı

YKS Ek Tercih Sonuçları Açıklandı

Son dakika! YKS ek tercih sonuçları açıklandı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) ek tercih sonuçlarını az önce açıkladı.

YKS Ek Tercih Sonuçları Açıklandı

Binlerce adayın beklediği an nihayet geldi ve Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) az önce YKS ek tercih sonuçlarını öğrencilerin erişimine sundu. YKS ek tercih sonuçlarına ulaşmak isteyen adaylar YKS Ek Tercih Sonuçları linkinden ek tercih sonucuna ulaşabilir.

Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) normal tercih dönemi ve sonuçlarından sonra, YKS’ de tercih yapan kazanamayan veya hiç tercih yapmayan adaylar için ek tercih dönemi başladı. Ek tercihlerini yapan adaylar biraz geçte olsa üniversiteli olmayı başardı. Üniversiteli olan bütün öğrencileri gönülden tebrik ediyoruz. Bu sınavda gösterdikleri başarıyı hayatlarında da göstereceklerini temenni ediyoruz.

3. Bir Tercih Dönemi Olacak mı?

Aslında bu sorunun cevabını herkes biliyor ama bilmeyenler için söyleyelim. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM üniversite sınavı için 3. bir tercih dönemi yapmıyor. Yani 3. bir tercih dönemi olamayacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022