Okulların Kapanma İhtimali Var mı?

Son Dakika Okulların kapanma ihtimali var mı? Okullar kapanacak mı? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer az önce yaptığı açıklamada okulların kapanma ihtimalinin olup olmadığına dair açıklamalarda bulundu.  İşte haberimizin detayları…

Son Dakika Okulların Kapanma İhtimali Var mı?

Günlerdir okulların kapanma ihtimalinin olup olmadığına dair sorular geliyordu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamalarda yüz yüze eğitimin devam ettiğini ve edeceğini vurguluyordu. Bugün okulların kapanma ihtimalinin olup olmadığına dair net bir açıklamada bulundu.

Okullar Maske Dağıtılacak Mı?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün yaptığı açıklamada şuan ki vaka sayılarına bakıldığı zaman kaygı verecek bir durumun olmadığını ve okulları kapatmayacaklarının altını çizdi. Bizimde okulların kapanma ihtimali var mı sorumuza net bir cevap vermiş oldu.

‘Okulların Kapanma Gibi İhtimali Yok, Okullar Şuan En Güvenli Yerler’

Milli Eğitim Bakanı aynı zamanda yaptığı açıklamada, okulların şuan için kapanma ihtimalinin olmadığını, ülke olarak baktığımız zaman okulların en güvenli yer olduğunun altını çizdi. Bakanlığın Kovid-19 tedbirlerinin ne kadar doğru olduğunu ve yüz yüze eğitimde riski ne kadar düşürdüğünü vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seçtiğin metnin okunması için tıkla!