Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaEğitimYüz Yüze Eğitim İçin Son Dakika Açıklaması

Yüz Yüze Eğitim İçin Son Dakika Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yüz yüze eğitimin gidişatı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yüz yüze eğitim için herhangi bir risk bulunuyor mu? Vaka sayılarının artışı yüz yüze eğitimi kötü etkiliyor mu? Yüz yüze eğitim ile ilgili bütün bilgiler. İşte haberimizin detayları…

Yüz Yüze Eğitim İçin Son Dakika Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün yüz yüze eğitime dair açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde öğretmenlerimizin aşılama durumuyla ilgi açıklama yapan Bakan Özer öğretmenlerimizin %95’nin ilk doz aşısını vurulduğunu, %92’sinin ise 2. doz aşıyı vurulduğunu söylemişti. Yüksek aşılama oranından dolayı da yüz yüze eğitimde riskin azaldığının altını çizmişti.

Yüz Yüze Eğitim Tehlikede mi?

Aynı zamanda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’da yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Ülke geneline baktığımız zaman vaka sayılarının en az çıktığı yerlerin okullar olduğunu belirten Bakan Koca bu yüzden okulların en güvenli yer olduğunu ve yüz yüze eğitimde ara verme konusunda bir düşünceleri olmadığını belirtmişti.

‘Bilim Kurulu Kuralları Tamamen Uygulanıp Yüz Yüze Eğitimde Devam Kararlığımızı Koruyacağız’

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün yaptığı açıklamalarda, yüz yüze eğitimin sorunsuz bir şekilde ilerlediğini, Bilim Kurulu’nun koydukları kuralları tamamen ve eksiksiz uyguladıklarını, yüz yüze eğitimde devam kararlılıklarını her zaman koruyacaklarını belirtti.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?