Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaEğitimMesleki Gelişim Kursları Uzaktan Verilecek

Mesleki Gelişim Kursları Uzaktan Verilecek

Ara tatilde öğretmenlerin yüz yüze olarak gördüğü mesleki gelişim kursları bu sene uzaktan eğitim ile verilecek. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer az önce öğretmenlerimiz için mesleki gelişim kurlarına dair ayrıntılar verdi. İşte haberimizin detayları…

Mesleki Gelişim Kursları Uzaktan Verilecek

2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının 6 Eylül’de başlamasının ardından ara tatil için son hafta giriliyor. Öğrenciler haftaya ara tatilden önce son derslerini işleyecek ve 15 Kasım 2021 tarihinde ilk ara tatil başlamış olacak. Her ara tatilde olduğu gibi bu tatil sadece öğrenciler için. Öğretmenler bu süre zarfında mesleki gelişim kurslarına devam edecek.

Öğrenciler Okula Gidiyor mu?

Okullarda yüze olan mesleki gelişim kursları için ise Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bir açıklama yaptı. 15 Kasım’dan itibaren öğretmenler için başlayacak olan mesleki gelişim kurslarının okullardan değil online olarak yapılacağını duyurdu. Öğretmenler mesleki gelişim kurslarına online olarak katılım yapacak ve bu süreçte idari izinli sayılacak.

Mesleki Gelişim Kursları 15 Kasım ila 19 Kasım Tarihleri Arasında Olacak

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in yaptığı açıklamalara göre mesleki gelişim kursları online olarak 15 Kasım tarihinde başlayacak. 15 Kasım’da başlayan kurslar ise 19 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022