Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaEğitimYüz Yüze Eğitimde Son Dakika!

Yüz Yüze Eğitimde Son Dakika!

Yüz yüze eğitimde son dakika! Valilik kararı ile yüz yüze eğitimde liseler için ders dakikaları belli oldu. Liseliler için dersler kaç dakika oldu. İşte haberimizin detayları…

Yüz Yüze Eğitimde Son Dakika!

6 Eylül’de açılan okullar sonrası okul giriş, ve çıkış saatleri tam olarak ayarlanamamıştı. Aynı zamanda derslerin kaç dakika olacağı da tam olarak belirlenmemişti. Az önce aldığımız habere göre liselerde ders süreleri 40 dakika olarak ayarlandı.

Yüz Yüze Eğitimde Son Dakika!

Derslerin 40 dakik ayarlanmasından sonra ise gelen açıklamaya göre dersler giriş saatleri 08.00 olarak belirlendi. Öğrenciler saat 08.00’de ders başlayacaklar. 08.00’de başlayacak olan dersler ise 15.00’da bitecek. Tam zamanlı yüz yüze eğitim ile birlikte okullar eskiden olduğu ders, giriş ve çıkış saatlerine göre ayarlandı.

Devam Zorunluluğu Olacak!

Milli Eğitim Bakanı (MEB) Mahmut Özer’in yaptığı açıklama göre okulda devam zorunluluğu olacak. Bir öğrenci hastalanırsa ve geçerli bir mazereti varsa okula gelmeyebilecek. Aynı zamanda kronik rahatsızlığı olan öğrencilere de kurallar konusunda bir gevşeklik sağlanacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022