Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaEğitim1.Dönem Ara Tatili Ne Zaman Başlayacak?

1.Dönem Ara Tatili Ne Zaman Başlayacak?

6 Eylül’de başlayacak olan 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının ilk ara tatilinin ne zaman yapılacağını Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bugün yayınladığı akademik takvim ile açıkladı. 1.dönem ara tatili ne zaman başlayacak? İlk dönem ne zaman sonra erecek? Okullarda maske takmak zorunlu mu olacak? İşte haberimizin detayları…

1.Dönem Ara Tatili Ne Zaman Başlayacak?

Uzun bir ara verilen yüz yüze eğitim sonrası nihayet 6 Eylül’de ziller tekrar çalacak ve tüm Türkiye’de yüz yüze eğitim başlamış olacak. Haftada 5 gün yapılacak olan dersler eski zamandaki gibi olacak. Okullarda maske takma zorunluluğu olacak.

1.Dönem Ara Tatili Ne Zaman Başlayacak?

Okullarda maske, dezenfektan ve gerekli ekipmanlar okullarda hazır hale getirildi. Yüz yüze eğitim eksiksiz bir şekilde 6 Eylül günü başlayacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yapılacak olan yüz yüze eğitim içinde akademik takvimini bugün duyurdu. 1. Dönem ara tatilinin ne zaman başlayacağını açıkladı.

15 Kasım’da 1. Dönem Ara Tatili Yapılacak!

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) açıkladığı takvime göre 15 Kasım’da ilk ara tatil geliyor. 15 Kasım’da başlayacak olan ara tatil toplamda 4 gün sürecek ve 19 Kasım’da sona erecek. Öğrenciler hafta sonu ile birlikte bir haftalık bir tatil yapacak ve 22 Kasım’da tekrar okullara dönecek.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022