Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaEğitimAÖF Sınavları Online mi Olacak?

AÖF Sınavları Online mi Olacak?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavlarına az bir süre kalmışken AÖF’te okuyan öğrenciler sınavların online olarak mı yoksa yüz yüze mi yapılacağını merak etmeye başladı. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavları online mi yoksa yüz yüze mi olacak? AÖF sınav takvimi açıklandı mı? AÖF sınavları ne zaman yapılacak?

AÖF Sınavları Online mi Olacak?

Yaklaşık 10 gün sonra başlayacak olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavları için öğrenciler sınavların yüz yüze mi yoksa online olarak mı yapılacağını merak etmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavları sınav merkezlerinde yüz yüze olarak gerçekleştirilmişti.

AUZEF Ve AÖF Sınavları Yüz Yüze mi Yapılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavlarından sonra gözler tabi AÖF sınavlarına döndü. Yaklaşık 10 gün sonra başlayacak olan AÖF sınavlarının, AUZEF gibi yüz yüze olacağı duyuruldu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nin açıklamasına göre bu sene yapılacak olan AÖF sınavları Covid-19 önlemleriyle birlikte yüz yüze şekilde yapılacak. Adaylar birçoğu sınavların online olarak yapılacağını düşünürken AÖF kararı ile sınavların, sınav merkezlerinde yüz yüze yapılacağı kesinleşmiş oldu.

AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak? Tarihler Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınav tarihleri açıklandı. Anadolu Üniversitesi’nin açıkladığı akademik takvime göre 2021 – 2022 AÖF açık öğretim sınavları 10 gün sonra yapılacak. Yani 27 Kasım ve 28 Kasım 2021 tarihlerinde uygulanacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022