Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEğitimDestek Materyallerine Nasıl Ulaşabilirim?

Destek Materyallerine Nasıl Ulaşabilirim?

Destek materyallerine nasıl ulaşabilirim? 2. sınıftan 12. sınıfa kadar erişime açılan destek materyalleriyle ilgili Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer önemli açıklamalarda bulundu. Destek materyalleri kitap şeklinde dağıtılacak mı? İşte haberimizin detayları…

Destek Materyallerine Nasıl Ulaşabilirim?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün destek materyalleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Destek materyalleri öğrencilerin hayatlarında önemli bir yere sahip. Özellikle sınava hazırlanan öğrenciler için (Liseye Geçiş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) büyük önem taşıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) hazırladığı destek materyalleri ile, 2. sınıftan 12. sınıfa kadar olan öğrencilerin konuları ve derslerini çok daha bir şekilde ve öğrencilerin ekstra bir kaynak için ödeme yapmadan ücretsiz bir şekilde onlara katkı sağlamayı hedefliyor. Peki bu destek materyallerine nasıl ulaşırız?

Destek Materyallerine İnternet Üzerinden ve Kitap Şeklinde Ulaşabileceksiniz

Destek Materyallerine TEGM EBA GOV TR  üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Kasım ayından itibaren bu destek materyallerinin basılıp öğrencilere okullarda ücretsiz bir şekilde dağıtılacağının altını çizdi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022