Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaEğitimDGS Ek Tercihler İçin Son Saatler!

DGS Ek Tercihler İçin Son Saatler!

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercih günleri için bugün son gün ve saatler kaldı. DGS ek tercih günleri için son saat kaç? DGS ek tercihleri saat kaçta sona eriyor? İşte haberimizin detayları…

DGS Ek Tercihler İçin Son Saatler!

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercihleri bugün sona eriyor. Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercih günleri 15 Ekim günü başlamıştı. Ek tercih günlerin başladığını Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile duyurmuştu.

Bugün Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) kendi Twitter hesabından Dikey Geçiş Sınavı (DGS)  adaylarına özel bir dikkat verici açıklama yaptı. Twitter üzerinden yaptığı açıklamada DGS ek tercih günlerinin bugün son olduğu ve ek tercih yapacak olan adayların 21 Ekim (Bugün) saat 23.59’a kadar tercihlerini ÖSYM’ye bildirilmesi ve ek tercih ücretlerinin yatırılması uyarısında bulundu.

Tercihler Bugün 23.59’da Sona Erecek

DGS ile herhangi bölüme yerleşme hayali kuran adaylar, bugün saat 23.59’a kadar ÖSYM’ye tercihlerini bildirmeleri ve ek tercih ücretlerini yatırmaları gerekiyor. Ek tercih ücretini ödemeyen adayların tercihleri işleme alınmıyacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?