Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaYaşamDolar Daha Ne Kadar Yükselecek?

Dolar Daha Ne Kadar Yükselecek?

Dolar daha ne kadar yükselecek? Neredeyse her gün Dolar Türk Lirası karşısında yeni rekorlar kırıyor. Bu yükseliş devam edecek mi? Uzmanlar bu soruları cevapladı. İşte haberimizin detayları…

Dolar Daha Ne Kadar Yükselecek?

Maalesef Dolar gün geçtikçe Türk Lirası karşısında yükselmeye devam ediyor. Doların yükselmesiyle birlikte özellikle akaryakıt fiyatları defalarca zam yedi ve yeni rekorlar geldi. Durum böyle olunca halkımız tedirgin, doların yükselmesinin devam edip etmeyeceğini merak ediyorlar.

Dolar Daha Ne Kadar Yükselecek?

Doların yükselmesine karşın Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) faiz kararıyla ilgili olan açıklamasından sonra doların yönü maalesef aşağı doğru kırılamadı ve yükselmeye devam etti. Biz vatandaşlar olarak dolayın yükselip yükselmeyeceğini merak ederken, analistlerin yorumları doların sadece TL değil diğer para birimlerine karşıda güçlenmeye meğilli olduğu söylendi.

Dolar Bilinmezliğini Koruyor

Şuan için doların ne kadar yükseleceği hala bilinmezliğini koruyor. Diğer dış borsa ve bankalar TL – Dolar kuru için bakıldığı zaman yıl sonuna kadar doların 10 lirayı geçeceğini söylüyor. Umarız bir an önce bir müdahale gelir ve dolar aşağı yönde hareket eder.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022