Çarşamba, Eylül 27, 2023
Ana SayfaEğitimFahrettin Koca Yüz Yüze Eğitim İle İlgili Açıklama Yaptı!

Fahrettin Koca Yüz Yüze Eğitim İle İlgili Açıklama Yaptı!

2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılına yaklaşırken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı uzaktan eğitim ile mi yoksa yüz yüze mi yapılacak? İşte haberimizin detayları…

Fahrettin Koca Yüz Yüze Eğitim İle İlgili Açıklama Yaptı!

Maalesef gün geçtikçe vaka sayısı artıyor. Şu sıralarda günde 25 bin hastaya kovid-19 teşhisi konuluyor. Bu durum da Eylül ayında açılacak olan okullarda yüz yüze eğitim riski arttırıyor. Yaklaşık bir buçuk yıl doğru düzgün yüz yüze eğitim yapılamıyor. Bu yüzden bu artan vaka sayıları 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı acaba tekrar uzaktan eğitim mi olacak sorusunu akla getiriyor.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Eylül ayında okullarda yüz yüze eğitimin yapılabilmesi için gerekli hazırlıkların yapıldığını söylemişti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’da yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu ve herkesi aşı olmaya davet etti.

”Yüz Yüze Eğitimden Vazgeçmemiş Mümkün Değil”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada yüz yüze eğitimden kesinlikle vazgeçmemizin mümkün olmadığını aynı zaman vatandaşlarımızın aşı olması gerektiğinin altını çizdi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?