Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaYaşamLionel Messi Kripto Para İle Ücret Alacak!

Lionel Messi Kripto Para İle Ücret Alacak!

Futbol dünyasında şu sıralar herkesin konuştuğu transfer Lionel Messi’nin Paris Saint-Germain’e olan transferi. Barcelona’dan ayrılan Lionel Messi’nin yeni adresi Paris Saint-Germain (PSG) oldu. Peki Lionel Messi Paris Saint-Germain’den (PSG) ne kadar ücret alacak? İşte haberimizin detayları…

Lionel Messi Kripto Para İle Ücret Alacak!

Kariyerine Barcelona’da başlayan ve yıllardır Barcelona’da oynayan Lionel Messi geçtiğimiz günlerde karşılıklı olarak Barcelona ile yollarını ayırmıştı. Sonrasında neredeyse tüm haber siteleri Lionel Messi’nin Paris Saint-Germain (PSG) ile anlaştığını yazmıştı.

Sonrasında Paris Saint-Germain (PSG) Lionel Messi’nin olduğu bir video yayınlayarak bunu kamuoyuna duyurmuştu. Transfer kesinleşti, şimdi ise herkes 34 yaşındaki Messi’nin ne kadar ücret alacağını merak ediyor.

35 Milyon Euro Yıllık Ücret, Bir Kısmı Fon Tokeni İle Ödenecek

Messi Paris Saint-Germain (PSG) ile 2+1 sözleşme yaptı ve yıllık 35 milyon Euroya anlaştı. Bununla birlikte herkesin bildiği gibi Paris Saint-Germain’in (PSG) bir fan tokeni buluyor. Chiliz alt yapısı ile oluşturulan PSG tokeni Messi haberinden sonra büyük bir değer kazanmıştı. Duyumlara göre Messi ücretinin bir kısmını PSG tokeni olarak alacak. Eğer böyle bir şey olursa transfer ücretlerinde yeni bir çağ başlayacak diyebiliriz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?