Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaEğitimİl İçi Atamalar Neden Açıklanmadı?

İl İçi Atamalar Neden Açıklanmadı?

Binlerce öğretmen il içi atamalarının sonuçlarını beklerken Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) sonuçları açıklamadı. Binlerce öğretmen il içi atama sonuçlarının açıklanmaması ardından tepki gösterdi ve neden açıklanmadığını sorgulamaya başladı. Peki il içi atamalar neden açıklanmadı? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bu konuyla ilgi bir açıklama yaptı mı? İşte haberimizin detayları…

İl İçi Atamalar Neden Açıklanmadı?

8 Temmuz ile 14 Temmuz arasında gerçekleştirilen öğretmenlik il içi atama başvuruları sonrası gözler atama sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrilmişti. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretmen il içi atamalarının 16 Temmuz’da açıklanacağını söylemişti fakat 16 Temmuz’da sonuçlar açıklanmadı. Yeni verilen tarih ise 27 Temmuzdu.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bugün sonuçları beklenen il içi atamalarının sonuçlarını açıklamadı. Binlerce öğretmen sosyal medya üzerinden bu duruma tepki gösterdi. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ise henüz bu ile ilgili açıklamada bulunmadı.

Akademik Takvimde Verilen Tarih 27 Temmuz’du

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) akademik takviminde il içi atama sonuçlarının 27 Temmuz’da açıklanacağını söylemişti. Fakat gün bitmesine rağmen hiçbir ilin, il içi ataması açıklanmadı.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022