Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaYaşamKendi E-posta Bülteninizi Oluşturmak İçin En İyi Platformlar

Kendi E-posta Bülteninizi Oluşturmak İçin En İyi Platformlar

Kendi E-posta Bülteninizi Oluşturmak İçin En İyi Platformlar

E-posta bülteni sahnesi hızla yükseliyor, çünkü pek çok insan kollayıcı haberleri gelen kutularına alma fikrini seviyor gibi görünüyor.
Bülteninizden para kazanmak istiyorsanız, abone olmak kolay olmadığından beklentilerinizi yönetmek önemlidir. Bir kitle oluşturmanın kestirme yolu yoktur, bu nedenle sonuçları görmeden önce zaman ve çaba harcamaya hazır olun.
İhtiyacınız olmayan şey, herhangi bir teknik bilgi veya finansal bilgi birikimidir. Aşağıda vurguladığımız platformlar, tüm sahne arkası mühendisliğini sizin adınıza halleder. Tek yapmanız gereken yazmak olacaktır.

Platform Seçiminizi Yapın

Substack

Substack, bazı ünlü gazetecileri ve yazarları cezbetti ve nedenini görmek zor değil. E-posta bülten pazarına girmenize yardımcı olmak için tasarlanmış profesyonel bir platformdur. Dakikalar içinde çalışmaya hazır olabilirsiniz ve yolun her adımında sizin için rehberlik bulunuyor.

Platformun gerçekten üstün olduğu yer, sağladığı yardım ve destektir. Kendi podcast’inizi oluşturmak ve yayınlamak için ayrıntılı analiz araçlarına ve hatta bağlantılı bir uygulamaya erişebilirsiniz. E-posta bülteni fikrine her şeyi dâhil etmek istiyorsanız, Substack bunu yapmak için en iyi yer olabilir.

Bülteniniz ücretsizse, Substack ücretsizdir. Ancak, ücretlendirmeye başlarsanız, Substack, bülteninizi barındırmak ve size onu oluşturmak için gerekli araçları sağlamak için her abonelik ödemesinin yüzde 10’unu alır.

Revue

Revue, Twitter ve belki de Substack’in en doğrudan rakibi tarafından yönetiliyor. Bu listedeki önceki platformda olduğu gibi, başlamak çok daha kolay olamazdı ve ilk bülteninizi yazmanıza sadece birkaç dakika ayırmanız gerekiyor.

Tüm düzenleme, düzen üzerinde çok az kontrolle tarayıcıda yapılır; temel metin biçimlendirme ve görüntü içe aktarma araçlarını içerir, hepsi bu kadar. Instagram, Pocket ve Twitter dâhil olmak üzere diğer hizmetlerden hızlı bir şekilde bağlantı yükleyebilirsiniz.

Tiny Letter

Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, TinyLetter konu bir e-posta bülteni oluşturmaya geldiğinde temel bilgilere bağlı kalır. Bu, e-postanızı bir araya getirmek için ne kadar zaman harcamak istediğinize bağlı olarak bir profesyonel veya aleyhte olabilir.

TinyLetter için oluşturma ekranı, Gmail gibi bir e-posta istemcisindeki bir oluşturma penceresine benziyor. Görünüm ve biçimlendirme açısından Substack veya Revue’dan birkaç seçenek daha fazla sunuyor. Daha fazla yazı tipi ve hizalama seçenekleri ve ayrıca bunların kullanımı oldukça basittir.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022