Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaYaşamSquid Game Dizisinin 2. Sezonu Gelecek mi?

Squid Game Dizisinin 2. Sezonu Gelecek mi?

Squid Game dizisinin 2.sezonu gelecek mi? Son günlerde Netflix’te yayınlanan ve Dünya’da çok konuşulan Kore filmi Squid Game ilk sezonun ardından ikinci sezon gelecek mi soruları sormaya başlandı? Squid Game yönetmeni ve yazarı açıkladı. İşte haberimizin detayları…

Squid Game Dizisinin 2. Sezonu Gelecek mi?

Netflix’te yayınlanan Squid Game dizisi oldukça ilgi gören bir dizi haline geldi. Son günlerde herkesin dilinde olan ve herkesin bitirdiği dizinin ilk sezonun ardından herkesin gözü ikinci sezona çevrildi. Filmde borçları olan ve ödeyemeyen 456 kişinin bir oyun ile para kazanmak ve hayatlarına zengin bir şekilde devam etmelerini amaçlayan bir konu ele alındı.

Squid Game Dizisinin 2. Sezonu Gelecek mi?

Oyununda kazanılan para çok yüksek olsa da, insanlar kaybettikleri oyunları hayatlarıyla ödediler. Toplamda 6 oyundan oluşan oyunun sadece 1 kazananı olacaktı ve oldu. Böyle bir konuya sahip ilk kez bir dizi çıkarıldı. Buda Dünya’da fazlasıyla ilgi gördü.

Filmin yönetmeni ve yazarı Don-hyuk filmi hem yazıp hem de yönetmenin çok zor olduğunu dile getirdi. Filmi çekerken zorlayıcı bir çok sahnenin olduğunu belirten yönetmen filmin 2.sezonu içinde, normalde böyle bir düşüncesi olmadığını fakat bir çok insanın ilgi gösterip 2.sezonu beklediğini bildiği için bu konuda hakkında iyimser düşündüğünü söyledi. Kısacası filmin 2.sezonu daha önce düşünülmemiş fakat 1.sezonundan sonra aldığı ilgi ile 2.sezonun çekilme olasılığının yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022