Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaEğitimUzaktan Eğitim Devam Edecek mi 2022

Uzaktan Eğitim Devam Edecek mi 2022

Uzaktan eğitim devam edecek mi?Uzaktan eğitim ne zaman başlayacak 2022. Öğrencilerin yüz yüze eğitimden tekrardan uzaktan eğitime ne zaman geçileceğini merak ediyorlar. Tekrar uzaktan eğitime geçilme ihtimali var mı? İşte haberimizin detayları..

Uzaktan Eğitim Devam Edecek mi 2022

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer geçtiğimiz günlerde okulların kapanma ihtimalini ve tekrardan uzaktan eğitimin başlanıp başlanmayacağına dair net bilgiler verdi. Bakan Mahmut Özer yaptığı açıklamalarda ülkemizde vaka sayılarının yüksek olduğunu fakat bunun yüz yüze eğitim için risk yaratacak düzeyde olmadığını söylendi.

Okulların kapanıp tekrarda uzaktan eğitime geçilmesi gibi bir konun şuan gündemlerinde olmadığını kesinlikle okulların kapatılmayacağını söyledi. Bununla birlikte ülkemizde şuan için en güvenli yerlerin altını çizen  Milli Eğitim Bakanı aldıkları Kovid-19 kurallarının uygulamasında ne kadar başarılı olduklarını da söyledi.

Uzaktan Eğitimin Şuan İçin Başlama Durumu Yok

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özerin aynı zamanda yaptığı açıklamada Eylül ayından itibaren okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde şuana kadar 71 bin okulun açık olduğunu ve sadece 2 okulda karantina uygulandığının altını çizdi. Okulların yüz yüze bir şekilde 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılına devam edeceğinin altını çizdi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?