Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaEğitimYKS İkinci Ek Tercih Kılavuzu Yayınlandı mı?

YKS İkinci Ek Tercih Kılavuzu Yayınlandı mı?

YKS İkinci Ek Tercih Kılavuzu Yayınlandı mı? Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) ikinci ek tercih kılavuzu yayınlandı mı? YKS ikinci ek tercih kılavuzu. YKS ikinci ek tercih günleri bugün başladı. İşte haberimizin detayları…

YKS İkinci Ek Tercih Kılavuzu Yayınlandı mı?

Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) ikinci ek tercih günleri için dün Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Twitter üzerinden yaptığı açıklamada YKS ikinci ek tercihlerinin bugün itibari ile alınacağını söylemişti.

Bugün oldu ve YKS ikinci ek tercihleri bugün itibari ile başladı. 14 Ekim günü (bugün) başlayan YKS ikinci ek tercihler 4 gün sürecek ve 18 Ekim günü sona erecek. İkinci ek tercihlerin başlamasının ardından gözler tabi ki ikinci ek tercih kılavuzuna döndü. ÖSYM tarafından kılavuz ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

YKS İkinci Ek Tercih Kılavuzu Henüz Yayınlandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) ikinci ek tercih kılavuzu henüz yayınlanmadı. Twitter üzerinden bir çok aday ikinci ek tercih günlerinin başlamasının fakat kılavuzun yayınlanmamasından şikayet ettiler. ÖSYM’nin ikinci ek tercih kılavuzunun bugün yayınlanması bekleniyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022