Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana SayfaEğitimAçıköğretim Sınavları Yarın Yapılacak

Açıköğretim Sınavları Yarın Yapılacak

Anadolu Üniversitesi Açıköğretimi, İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri ara sınavları yarın itibari ile yapılmaya başlanacak. Açıköğretim sınav giriş belgeleri nereden çıkarılır? Açıköğretim sınavları yüz yüze mi yapılacak? Açıköğretim sınavları kaç oturumdan oluşuyor? İşte haberimizin detayları…

Açıköğretim Sınavları Yarın Yapılacak

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) online dersleri 18 Ekim günü başlamıştı. 1 aydır yapılan derslerden sonra öğrenciler tabi ki açık öğretim sınavlarının ne zaman yapılacağını sormaya başladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavları geçtiğimiz hafta yüz yüze olarak uygulanmıştı.

AUZEF Ve AÖF Sınavları Yüz Yüze mi Yapılacak?

AUZEF sınavlarından sonra gözler Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF)  sınavlarına çevrilmişti. Anadolu Üniversitesi’nin açıkladığı akademik takvime göre 2021 – 2022 AÖF açık öğretim sınavları yarın yapılacak. Yani 27 Kasım ve 28 Kasım 2021 tarihlerinde uygulanacak.

Sınavlar Yüz Yüze mi Yoksa Online Olarak mı Yapılacak?

Hatırlayacağımız üzere İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavları, sınav merkezlerinde yüz yüze olarak yapılmıştı. Aynı durum Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavları içinde geçerli. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavları sınav merkezlerinde yüz yüze olarak yapılacak.

Sınav Kaç Oturumdan Oluşacak?

AÖF sınavları toplamda 4 oturumdan oluşacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022