Pazar, Mayıs 26, 2024
Ana SayfaDizi, Film ve Kitap YorumlarıAslan: Hür Kuş Kayıp Elmas Film Yorumu

Aslan: Hür Kuş Kayıp Elmas Film Yorumu

Aslan: Hür Kuş Kayıp Elmas Film Yorumu. Aslan: Hür Kuş Kayıp Elmas filmi izlenir mi? Film çocuklar için gerçekten uygun mu?

Aslan: Hür Kuş Kayıp Elmas Film Yorumu

Aslan: Hür Kuş Kayıp Elmas Film Yorumu. Ferman Akgül’ün seslendirdiği şarkı dolayısıyla ilgimi çekmişti. Şarkı gerçekten güzel tebrik ederim. Gelelim esas konuya film 4- 5 yaş aralığı için güzel bir film. Ben açıkçası filmde eğer bir polis kahraman varsa polis danışman, doktor kahraman varsa doktor danışan olmasını seviyorum. Üstelik daha zevkli ve eğlenceli olduğunu düşünüyorum.

Mesele çocuklarsa eğer, onları kandırmak öyle sanıldığı kadar kolay olmuyor. Hele inandırıcı hiç olmuyor. ” Ama bu böyle olmuyor ki” der  sonra da ”neden olmuyor ki?” 🙂 diye sorar.

Aslan: Hür Kuş Kayıp Elmas Film Yorumu.  Neyse lafı çok uzattım pardon. Filme iki çocukla gittiğim için maalesef jeneriği izleyemedim. Hangi uçak mühendisi, hangi çocuk psikoloğu ile çalışıldı ya da çalışıldı mı hiç bilmiyorum.

Aslan: Hür Kuş Kayıp Elmas Film Yorumu.  Sinema salonundaki çocuklar en çok Mehmet ve Zeynep’in rap yaptıkları zaman eğlendiler. Bana yorum yapmak düşmez. Çocuklara sorulmalı. Burada en fazla gözlemlerimi paylaşabilirim. Bir önceki hafta tiyatroya götürdüğümde orada daha fazla eğlendiklerini gördüm.  Aktif  oldukları ve  bağırmayın diyen bir büyüğün yokluğu da etkili olmuştur  tabii.

Eleştirisiz olmaz tabii; bozulan Türkçe konusu hepimizin bildiği bir konu burada tekrar anlatmaya gerek yok. Ama lütfen özelikle çizgi filmlerde biraz daha özenli olalım.

Türkçedeki Bozukluklar Dikkatimi Çekti

Aslan: Hür Kuş Kayıp Elmas Film Yorumu.  ” Uçuyom”, ”Gidiyom” ,” Koşuyom” değil. Eğer bu sizin kulağınızı tırmalamıyorsa Türkçe için gerçekten Ruhuna Fatiha okuma zamanı gelmiş demektir.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022