Cumartesi, Temmuz 20, 2024

Mater Serisi Kitap Yorumu

Mater Serisi Kitap Yorumu

Mater Serisi Kitap Yorumu. Serkan KARAİSMAİLOĞLU Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümü bitirmiş daha sonra da Fizyoloji de yüksek lisansını yapmıştır.

İlk kitap: Pia Mater

İkinci Kitap: Arachnoid Mater

Üçüncü Kitap: Dura Mater

Mater Serisi Kitap Yorumu. Yazarın bu üç serilik kitabı sinir bilim konusunda merakınız olsa da olmasa da kendini okutturuyor. Fizyolojinizi gözden geçiyorsunuz.:) İlk kitap Pia Mater bize kahramanlarımızı tanıtıyor kim kimdir nedir ama neden. İkinci kitabı alma ihtiyacı hissediyorsunuz ne olacak ve mutlaka bir karakterin sonunu merak ediyorsunuz sonra ne olacak yazar olayı nereye bağlayacak diye merak uyandıran olaylar hadi ya bunun böyle olduğunu bilmiyordum dediğimiz çok güzel bilgiler öğrenebiliyoruz. İşin ilginci aslında merak etmediğimiz aklımıza gelmeyen basit bilgileri bize çok kolay bir şekilde anlatması kitabı çok güzel bir şekilde okunuyor kılıyor.

Kitapta bölümler arasındaki geçişlerde kullanılan cümleler ayrı güzel onları okumadan geçemiyoruz.

Mater Serisi Kitap Yorumu. Ben üç seriyi bir kitapmış gibi okudum. Arada başka kitaplar okumadan tek seferde bitirmek gerek diye düşünenlerdenim. Buna rağmen kitap sıkmadı ama ilk kitabın tadını diğer iki kitap vermedi. Ayrıca derinin de derini olan konulara fazla maruz kaldık artık basit düşünmüyoruz evet ama, çok derinlere dalıyoruz o da beni sıkmaya başladı sanırım olay bu kadar basit, olayından çıktık. Kitapla ilgili herhangi bir ipucu vermek istemiyorum. Bu yüzden tam olarak yazamıyorum söylemek istediklerimi. Okuyunca anlarsınız.

Mater Serisi Kitap Yorumu. Kitapta tek anlamadığım eğer ondan iki üç defa daha bahsedilecekse aşırı güzel inanılmaz güzel gibi terimlerin fazla kullanılmasıydı tamam her kadın güzeldir ama güzelliği bu kadar ön plana neden çıkardığını anlamadım. Üç kitap yazmış olan yazar sonunu iki sayfaya sığdırmış. İstediğim gibi mi bitti hayır tahmin ettiğim gibi mi asla zaten kitapta hiç bir şeyi tahmin edemiyorsunuz.

İyi okumalar…

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022