Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEğitimAUZEF Ve AÖF Sınavları Yüz Yüze mi Yapılacak?

AUZEF Ve AÖF Sınavları Yüz Yüze mi Yapılacak?

AUZEF Ve AÖF Sınavları Yüz Yüze mi Yapılacak? Açık öğretim okuyan öğrenciler sınavlarının yüz yüze mi yoksa online olarak mı yapılacağını merak ediyor. Peki bu konuyla ilgili Anadolu Üniversitesi veya  İstanbul Üniversitesi’nden bir açıklama geldi mi? İşte haberimizin detayları…

AUZEF Ve AÖF Sınavları Yüz Yüze mi Yapılacak?

Bugün akşam saatlerinde Anadolu Üniversitesi AÖF sınav takvimini açıklamıştı. Yapılan açıklamaya göre ilk dönem için (güz dönemi) sınav takvimi 27 Kasım 2021 ile 28 Kasım 2021 tarihi olarak belirlendi. Bunlarla birlikte dönem sonu sınavları içinde tarihler verildi. İlk dönemin son sınavları için 8 Ocak 2022 ile 9 Ocak 2022 işaret edildi.

Açık Öğretim Fakültesi Sınav Tarihleri Belli Oldu

Aynı bekleyiş İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) öğrencileri için sürüyor. İstanbul Üniversitesi henüz AUZEF için bir sınav takvimi yayınlamadı. Sınav tarihleri AUZEF’in sayfasında yayınlandığı an sitemizde haberini bulabileceksiniz.

AUZEF Sınav Takvimi Açıklandı mı?

İstanbul Üniversitesi Yüz Yüze, Anadolu Üniversitesi İse Henüz Açıklama Yapmadı

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) yaptığı açıklamada, öğrenciler tercih yaptıkları ve belirlenen sınav yerlerinde sınavlarını olacaklar. Geçtiğimiz sene online olarak yapılan AUZEF sınavları bu sene sınav merkezlerinde uygulanacak. Anadolu Üniversitesi ise henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Fakat AÖF sınavlarının da sınav merkezilerinde yüz yüze olması muhtemel gözüküyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022