Perşembe, Eylül 21, 2023
Ana SayfaYaşamKaydetmediğim Word Dosyasını Nasıl Geri Getiririm?

Kaydetmediğim Word Dosyasını Nasıl Geri Getiririm?

Word dosyasında bir yazı yazıyorsunuz ve kaydetmeden bir şekilde o yazıyı kapattınız. Sizce o dosya geri gelir mi? Yada o yazıyı nasıl geri getireceğini biliyor musunuz? İşte bu haberimiz Word dosyasında yazı yazıp, o yazıyı kaydetmeden kapatanlar için…

Kaydetmediğim Word Dosyasını Nasıl Geri Getiririm?

Microsoft Office programlarını, bilgisayar kullanan neredeyse herkes kullanıyor. Bazen not almak için, bazen de sunum yapmak için bir çok sebeple özellikle Microsoft Word programını kullanıyoruz. Yazı yazarken özellikte bir laptop değil de masaüstü bir bilgisayarda çalışıyorken birden elektrik gidebiliyor.

Elektrik gitmese bile, uzun süre yazı yazınca veya kısa bir yazı yazdığımız an anlık olarak programı kapatabiliyoruz. Böyle durumlarda da yazdığımız yazılar boşa gidiyor olabilir. Bir çok kullanıcı yazdığı yazıyı kaydetmediğin için en baştan yazsına başlıyor. Buda gerçekten çok sinir bozucu bir durum. Peki size kaydetmediğiniz yazınızı geri getirebileceğinizi söylersek? Hem de herhangi bir program kullanmadan.

Kaydetmediğim Word Dosyasını Nasıl Geri Getiririm?

Yapacağınız işlem çok basit. Eğer yanlışlıkla bir Word dosyasını kaydetmeden kapattıysanız endişe etmeyin. Bilgisayarım kısmının altında ”.asd” dosyasını arayın. Orada kaydetmeden çıktığınız dökümanı bulacaksınız.

Eğer size yardımcı olabildiysek bize yorum yaparak destek olabilirsiniz. Eğitim Baykuşu

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?