Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaEğitimAUZEF Sınav Giriş Yerleri Açıklandı!

AUZEF Sınav Giriş Yerleri Açıklandı!

Son Dakika! İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav takvimi ve yerleri az önce açıklandı. AUZEF sınav giriş yerleri açıklandı. Sınav giriş belgesine nereden nasıl ulaşabiliriz? Sınavlar yüz yüze mi olacak? Sınavlar hangi tarihlerde yapılacak? İşte haberimizin detayları…

AUZEF Sınav Giriş Yerleri Açıklandı!

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) dersleri devam ederken, sınavlara girecek olan öğrenciler sınav takviminin açıklanıp açıklanmadığını merak etmeye başlamıştı. Bununla birlikte çoğu öğrenci sınav takviminin nereden açıklandığını ve sınavın yüz yüze mi yoksa uzaktan mı olacağını merak ediyordu. AUZEF sına giriş yerleri az önce açıklandı.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) kendi internet sitesinin duyurular kısmından sınav giriş yerlerinin açıklandığı paylaşıldı. Sınav giriş yerlerine ve belgelerine ulaşmak isteyen adaylar AUZEF Sınav Giriş Belgesi linkimizden ulaşabilirler. Sınav tarihleri ise 13 – 14 Kasım olarak belirlendi.

AUZEF Sınavları Yüz Yüze Yapılacak!

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 13 Kasım ve 14 Kasım tarihlerinde yapılacak olan sınavların yüz yüze bir şekilde gerçekleştirileceğini duyurdu.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022