Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaYaşamAmazondan Pişman Etmeyen Kampanya

Amazondan Pişman Etmeyen Kampanya

Haberimizin başlığını bu şekilde attık çünkü tam olarak Amazonun yaptığı kampanya insanlar ürün satın aldıktan sonra fiyatının düştüğünü görüp pişman olmanın önüne geçmek için yapılan güzel ve mantıklı bir proje. Peki nedir bu pişman ettirmeyen kampanya? İşte haberimizin detayları…

Amazondan Pişman Etmeyen Kampanya

Amazonu duymayan kimse yoktur diye düşünüyoruz. Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan Amazon daha önce hiçbir sitenin yapmadığı güzel bir kampanya başlattığını duyurdu. Kampanya büyük bir ses getirdi.

Hepimizin bir ürün satın almadan önce bir çok alışveriş sitesinden o ürünü en uyguna satan siteyi aramışızdır. Sonrasında en uygun ve güvenilir siteyi seçip oradan satın alımı yapmışızdır. Özellikle ülkemizde bir çok ürün yurt dışından geldiği için günden güne o ürünün fiyatında büyük farklar olabiliyor.

Ürünü satın aldıktan sonra bir bakıyoruz ki o ürün için bir kampanya yapılmış ve fiyatı düşmüş. Onu gördükten sonra içimizden hepimiz ‘Hay şansıma ya.’ demişizdir. İşte Amazon bunu düşünerek bizce çok güzel bir uygulamaya geçti. Artık bir ürünü satın aldıktan sonra ürünün fiyatı düştüğü zaman yapılan indirim kadar cüzdanınıza para yollanacak.

Örneğin Amazondan bir ürün satın aldınız. O ürün satın aldıktan sonra bir baktınız ki üründe %50 bir indirim gerçekleşmiş. Amazonun yeni başlattığı uygulama burada devreye giriyor. Siz tam ürünü satın aldığınıza pişman olacakken Amazon yapılan %50 indirim kadar sizin Amazon hesabınızda bulunan cüzdanınıza o kadar para iadesi yapıyor.

Bu Kampanya Her Ürün İçin Geçerli Değil

Evet herkes şuan bunu okurken iyi bir kampanyaymış fakat ‘Her ürün için geçerli olacak mı?’ sorusu soruyorsunuz. Maalesef bu kampanya her ürün için geçerli değil. Amazonun belirlediği yıldızlı ürünler için bu kampanya geçerli olacak.

Yıldızlı ürün satın aldığınız zaman indirim geldiği zaman, indirim yapılan tutar otomatik olarak Amazon cüzdanınıza eklenecek. Ekstra bir başvuru, yada birisiyle iletişime geçip yapmanız gereken bir şey yok.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022