Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaEğitimOkullar Yüz Yüze Eğitim İçin Hazır

Okullar Yüz Yüze Eğitim İçin Hazır

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün okulların yüz yüze eğitim hazırlıklarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Okullar yüz yüze eğitim hazır. Okullarda yüz yüze eğitim hazırlıkları tamamlandı.  Okullar yüz yüze eğitime ne zaman başlıyor? İşte haberimizin detayları…

Okullar Yüz Yüze Eğitim İçin Hazır

Günler geçtikçe öğrencileri okul heyecanı sarıyor. Bunun sebebi ise uzun zamandır okula hasret kalmaları. Koronavirüs’ün hayatımıza girmesinden bu yana doğru düzgün uzaktan eğitim yapılamıyor. Ama 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı için Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bütün hazırlıkları ve önlemleri tamamlayarak yüz yüze eğitime hazır olduklarını söylüyorlar.

Okullar Ne Zaman Açılıyor ?

Öğrenciler aylar sonra okullarına gidecek zil sesini duyup sınıflarında derslere girecek. Bu yüzden okullarda özellikle maske ve hijyen konusu çok önemli. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) okullarda kullanılacak maske ve dezenfektan malzemelerinin hepsinin 81 ilde tamamlandığını duyurdu ve yüz yüze eğitime hazır olduklarını belirtti.

81 İldeki Okullarda Maske, Dezenfektan ve Temizlik Malzeme İhtiyaçları Tamamlandı

6 Eylül’de başlayacak olan yüz yüze eğitim için bütün okullar hazır. Artık hepsi 6 Eylül’de kapılarını öğrencilerine açacak ve aylar sonra okullarda tekrar zil çalacak. Umarız 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı sağlıklı ve başarı dolu geçer.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022