Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaYaşamTerk Eden Sevgili Geri Döner mi?

Terk Eden Sevgili Geri Döner mi?

Her gün binlerce kişi sevgili oluyor, veya ayrılıyor. Bir ilişki başlarken, başka bir ilişki sona eriyor. Sona eren ilişkilerde sorulan ilk sorudur ‘Terk eden sevgili geri döner mi’. Peki sizce tek eden sevgili geri döner mi? Biten bir ilişki tekrar başlayabilir mi? Hadi bugün sizlerle bu konuşalım…

Terk Eden Sevgili Geri Döner mi?

Terk Eden Sevgili Geri Döner mi? Ayrılıktan sonra ilişkinin gerçekten bitip bitmediğinin veya eski sevgilimizin gerçekten bizi unutup unutmadığının merak edildiği bir dönem yaşanabilir. Ayrılık kalıcı olacak mıdır?
Eski sevgilim geri döner mi? İlişkimiz yeniden başlar mı? soruları bu dönem en çok merak edilen sorular arasında yer alır. Eski sevgilimizin hareketlerinden işaretler aranır.

• Bu soruya, her zaman diyemesek de çoğunlukla evet diyebiliriz.

Terk Eden Sevgili Geri Döner mi? • Ayrılık kararı veren kişi çoğunlukla “sözde” yolunda giden bir ilişkiye bir son verdiği için zaman içerisinde “Acaba yanlış mı yaptım?” düşünceleriyle birlikte tekrar geri dönmeyi düşünse de bunu uygulamaya koyamayabilir.

• Bitiren kişi genelde karşı taraftan “Sen bitirdin.” ya da “Ayrılık senin kararındı.” suçlamalarını duymaya çok müsait olduğu için eğer kararında net değilse kendini sorgulamaya başlayabilir.

• Ayrılıktan sonra eski sevgiliyi unutma sürecinde, kadınlar genellikle tüm acı verici duygularını hisseder, yakın arkadaşlarıyla konuşur, ilişkide olanları analiz eder ve güzel zamanları hatırlar. Süreç son derece zordur ancak kadınlar bu sayede hem duygusal netliğe ulaşır hem de kendi içlerinde bu süreci tamamlarlar.

Terk Eden Sevgili Geri Döner mi? • Öte yandan erkekler büyük olasılıkla duygularını gömecek ve “yoluna devam edecektir.” Aslında acılarından kaçacaklardır.
Çünkü maalesef öğretilen “Erkek güçlü olmalı.”… Ancak bir zaman sonra işler tersine dönecektir…

• Terk eden kişi eğer partneriyle ilişki esnasında çok kötü olaylar yaşamadıysa, döndüğünde yüzünü kızartacak cümleler duymayacağını biliyorsa büyük çoğunlukla geri dönmek ister.

• Siz bunu duyarsınız ya da duymazsınız…

• Son noktayı koyan kişi size haksızlık ettiğini düşünüyorsa, vicdanen rahat olmadığı sürece geri dönmek ister.

Terk Eden Sevgili Geri Döner mi? • Fakat döndüğünde orada birisini bulur mu?
Orası tartışılır…

Kısacası, genel olarak ilişkilerde kendinizi çok kasmayın, her şey olacağına varır…

Kaynak = Psikolog Miray Sağlam

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022