Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana SayfaYaşamThor'un Silahı Stormbreaker Superman'e Zarar Verebilir mi?

Thor’un Silahı Stormbreaker Superman’e Zarar Verebilir mi?

Thor’un silahı Stormbreaker Superman’e zarar verebilir mi? Bir çoğumuz Marvel film evrenindeki karakterler ile DC (Detective Comics) karakterlerini karşılaştırmışızdır.  Peki bunlardan Thor ve Superman karşı karşıya gelse ne olurdu? Thor’un silahı Stormbreaker Superman’i kesebilir mi sizce? Gelin bugün sizlere bu konu hakkında düşüncelerimizi söyleyelim.

Thor’un Silahı Stormbreaker Superman’e Zarar Verebilir mi?

Thor’un Silahı Stormbreaker Superman’e Zarar Verebilir mi? Marvel’in Avengers Infinity War filmini izlemişseniz eğer, bir sahnede Thor yeni çekici ve silahı olan Stormbreakeri yapıyor ve serinin o filmi için en güçlü yenilmez oluyor. Şuana kadar Marvel evrenindeki en güçlü kötülerden biri olan Thanos’a en çok zararı da bu yeni yaptığı silahıStormbreaker ile veriyor.

Özellikle Infinity Wardan sonra bir çok Marvel ve DC hayranı, DC’nin en güçlü kahramanı olan Superman ile Thor kapışmasında Stormbreakerin Supermana karşı nasıl bir yara açacağını merak etmeye başlamıştı.

Thor'un Silahı Stormbreaker Superman'e Zarar Verebilir mi?

Sonrasında DC çıkardığı Suicide Squad filminde Supermanın düşmanın sahip olduğu çok güçlü baltasının ona hiçbir hasar vermediğini görmüştük. Peki Stormbreaker Supermane zarar verebilir mi?

Stormbreakera baktığımız zaman bu silah bir yıldızın kalbinden özel büyülü bir güce sahip. Supermaninde büyülü şeylere zaafı olduğunu biliyoruz. Bu açıdan baktığımız zaman Stormbreaker kesinlikle Supermana zarar verecektir.

Belki de bir gün, bir Marvel karakteri ile bir DC karakteri karşı karşıya gelir ve onların savaşını da izlemek kısmet olur. Gelecek zamanlarda bizleri neyin beklediğini bilemiyoruz. Umarız bir gün böyle bir film olur ve kimin daha güçlü olduğunu hep birlikte görürüz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022