Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaYaşamElon Musk'ın Serveti Dünya'daki Açlığı Bitirir mi?

Elon Musk’ın Serveti Dünya’daki Açlığı Bitirir mi?

Geçtiğimiz günlerde Word Food Progamme (WFP) çok konuşlan bir iddia ortaya atmıştı ve Elon Musk’tan bu konu ilgili bir açıklama gelmişti. Peki ortaya atılan bu iddia nedir? Gerçekten böyle bir şey mümkün mü? Elon Musk‘ın serverti dünyadaki açlığı nasıl bitirir? İşte haberimizin detayları…

Elon Musk’ın Serveti Dünya’daki Açlığı Bitirir mi?

Elon Musk şuan dünyanın en zengin insanı olarak biliniyor. Yaklaşık 300 milyar dolar servete sahip olan Elon Musk, Tesla, SpaceX gibi büyük şirklerin kurucu ve CEO’su. Aynı zamanda Kripto Para piyasası ile ilgilenen birisi. Sürekli gündeme olan Elon Musk ile ilgili çok önemli bir iddia ortaya atıldı.

Elon Musk'ın Serveti Dünya'daki Açlığı Bitirir mi?

Word Food Programme (WFP) (Dünya Gıda Programı) yaptığı açıklamada Elon Musk’un servetinin %2’si dünyadaki açlığını bitirebileceğini söylemişti. Elon Musk’ın servetinin sadece %2’si 6 milyar dolar gibi büyük bir para yapıyor. Bu açıklamanın ardından Elon Musk’ta çok garip bir karşılık verdi.

‘Bütün Hisselerimi Satacam!’

Servetinin %2’sinin dünyadaki açlığı bitirebileceğini söyleyen Word Food Programme (WFP) (Dünya Gıda Programı) için, 6 Milyar Doların dünyadaki açlığı nasıl bitirebileceğini açıklamasını istediğini, eğer bunun mümkünse bütün hisselerini satacağını söyledi.

Bu haber gündeme bomba gibi düştü. Word Food Programme’nin nasıl bir açıklama yapılacağı merak konusu olurken, gerçekten böyle bir şeyin mümkün olup olmayacağı ise ayrı bir merak konusu oldu.

6 milyar dolar ile nasıl bir proje yapılırsa dünyadaki açlık biter? Bu konuda sizin fikirlerinizi yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz. Bu olayın sonucunu bizde sizler gibi merakla bekliyoruz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022