Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaEğitimOkullar Kapanacak mı?

Okullar Kapanacak mı?

Okullar kapanacak mı? Okulların kapanma ihtimali var mı? Yüz yüze eğitim tehlikede mi? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün katıldığı İSO meclisi toplantısında yüz yüze eğitim ile ilgili merak edilen soruları cevapladı. İşte haberimizin detayları…

Okullar Kapanacak mı?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün İstanbul Sanayiler Odası (İSO) Meclisinin aylık toplantısında yüzü yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Maalesef görüyoruz ki vaka sayıları her gün artıyor. Durum böyle olunca öğrenciler ve velileri yüz yüze eğitim ile ilgili endişe duyuyor ve aynı zamanda okulların tekrar kapanıp kapanmayacağını merak ediyor.

Vaka Sayısı Artarsa Okullar Kapanır mı?

Geçtiğimiz sene okullar yüz yüze olarak başlamıştı fakat bir süre sonra artan vaka sayıları sebebi ile tekrardan uzaktan eğitime geçilmişti. Bu sene 6 Eylül’de başlayan yüz yüze eğitim sonrası bütün sınıflar tam zamanlı olarak başladı. Vaka sayıları yüksek fakat Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) gerekli bütün önlemleri almış ve uygulamış durumda. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ise kurdukları mekanizma hakkında yorum yaptı.

‘Kurduğumuz Mekanizma Sorunsuz Bir Şekilde İşliyor’

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün İstanbul Sanayiler Odası (İSO) Meclisinin aylık toplantısında yüz yüze eğitim için aldıkları önlemlerin ve kuralların uygulandığın ve sorunsuz bir şekilde işlediğini söyledi. Durum böyle olunca yüz yüze eğitim şuan için kesintisiz bir şekilde devam edeceğinin altını çizdi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022