Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaTeknolojiWindows 11 İle Pilinizi Yüzde 104 Şarj Edin!

Windows 11 İle Pilinizi Yüzde 104 Şarj Edin!

Windows 11 yayınlandığında beri çıkan hatalar gündeme gelirken bu sefer çok daha farklı bir sorun ve yazılımsal bir hata ortaya çıktı. Bir Windows 11 kullanıcısının Reddit’te yaptığı paylaşım laptop şarjı konusunda hem güldürdü hem de bir hatayı tespit ettirdi. İşte haberimizin detayları…

Windows 11 İle Pilinizi Yüzde 104 Şarj Edin!

Windows 11’in tam sürümünün piyasaya sürülmesinin ardından 1 ay geçti. Hatta bazı kullanıcılar daha beta sürümündeyken Windows 11′ i kullanamaya başlamıştı. Sadece Windows 11 için değil neredeyse bütün işletim sistemlerinde yeni bir sürüm çıktığı zaman tabi ki sorunlar veya buglar ortaya çıkabiliyor.

Windows 11’in yeni olmasıyla birlikte çıkabilecek sorunları hepimiz bekliyorduk bu yüzden yazılımsal  bir problem çıktığı zaman çok yadırgamadık. Her geçen gün Windows mühendisleri Windows 11’i iyileştirmek için çalışıyor ve güncelleme ile bunları çözmek istiyor. Bugün Zondax adlı bir kullanıcı Reddit üzerinden yaptığı paylaşım ile Windows 11’in bir hatasını tespit etti.

windows-11-ile-pilinizi-yuzde-104-sarj-edin

Kullanıcının yaptığı paylaşımda şarjının %104 olduğunu paylaştı. Laptopunuzu %100 üzerinden şarj etmek sizde nasıl bir duygu? Bazıları için keşke böyle bir şey olsa da çok daha uzun süre şarjı dayansa diyebileceği bir durum. Fakat bu hatanın sebebi Windows 11. Zaman geçtikçe gelen iyileştirmeler ve güncellemelerle Windows 11’in çok daha kullanışlı ve bugsuz bir hal alacağını söylemek zor değil.

Şimdilik Zondax kullanıcısı ve bu hatayı alan diğer kullanıcılar laptoplarını %104 olarak kullanabilir. Tabi ki yakın zamanda gelecek olan bir güncelleme ile bu küçük sorun ortadan kalkacaktır.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022