Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaTeknolojiFiat Egea Otomatik Vites Seçeneğini Ne Zaman Getirecek?

Fiat Egea Otomatik Vites Seçeneğini Ne Zaman Getirecek?

2021 yılında fiyatıyla ve yeni makyajlı kasasıyla en çok dikkat çeken arabaların başında tabi Fiat’ın Egea ailesi geliyor. Fakat 2021 Egea ailesinde otomatik vites seçeneğine yer vermemişti. Peki 2021 model Fiat Egea modellerinde otomatik vites seçeneğini görecek miyiz? Otomatik vites Fiat Egea ne zaman satışa sunulacak? İşte haberimizin detayları…

Fiat Egea Otomatik Vites Seçeneğini Ne Zaman Getirecek?

2021 yılına bomba gibi giriş yapan Fiat Egea aile üstüne üstlük bu sene Cross seçeneği ile yeni bir kasayı ailesine katmış oldu. Satış rekorları kılan Fiat Egea motor seçenekleri ile oldukça zengin bir marka oldu ve Türkiye’de en çok satılan arabaların başında gelmeyi başardı.

Yeni makyajlı kasasıyla ve sert hatlarıyla dikkat eden model çok tutuldu fakat bir olumsuz tarafı oldu. O da 2021 model Fiat Egea ailesinde otomatik vites seçeneği maalesef bulunmuyor. Buda oldukça tepki çeken bir durum. Fiat yetkilileri bu konu ile ilgili açıklamalarda bulundu ve müjdeyi verdi.

Fiat Egea Otomatik Vites Seçeneğini Ne Zaman Getirecek?

2022 Yılında Otomatik Vites Seçeneği İle Satışa Sunulacak

Fiat yetkilileri 2022 yılında üretilecek olan Fiat Egea ailesinde otomatik vites seçeneği olacağını belirtti. İlk etapta benzinli motora sahip olan araçlarda otomatik şanzıman bulundurmayacağını söyleyen yetkililer sadece dizel araçlarda otomatik vitesi seçeneği sunacağını söyledi. Tam olarak tarih belirtmeseler de 2022’de otomatik şanzımana sahip Fiat Egea ailesi ile karşılayacağımızı söyleyebiliriz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022