Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaEğitimOkullar Tekrar Ne Zaman Açılıyor?

Okullar Tekrar Ne Zaman Açılıyor?

Ara tatil ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için ne zaman sona erecek? Okullar tekrar ne zaman açılıyor?  Ara tatilde nasıl ders çalışmalıyım? Ara tatil için kaç gün tatil verildi? Ara tatilden sonra yüz yüze eğitim devam edecek mi? İşte haberimizin detayları…

Okullar Tekrar Ne Zaman Açılıyor?

15 Kasım günü 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının ilk ara tatili başlamıştı. Yüz yüze eğitim ile birlikte öğrenciler ilk kez okuldan 1 hafta uzakta kalacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ilk ara tatil için 15 Kasım gününü işaret etmişti. Tatilin ardından tabi ki öğrenciler ve veliler ara tatilin ne kadar süreceğini merak ediyor.

Dersler Kaç Dakika Olacak?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) yayınladığı akademik takvime göre 15 Kasım günü başlayan ara tatilin ardından, öğrenciler 1 hafta tatil yapacak. 1 haftalık tatil 22 Kasım günü sona erecek. Eğitim ve öğretim 22 Kasım kaldığı yerden yüz yüze olarak devam edecek.

Ara Tatilde Eksiklerinizi Tamamlayın ve Ders Çalışmayı İhmal Etmeyin

Bu ara tatili tam olarak bir tatil olarak görmeyin ve eksiklerini görmek için bir fırsat olarak değerlendirin. Bir haftalık ara tatilde derslerinizi gözden geçerin ve eksik olduğunuzu düşündüğünüz konuların tekrarlarını dinleyerek eksiklerini tamamlayın.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022